Oldal kiválasztása

Sziget 2012 – napi bontás színpadok szerint

Sziget 2012 – napi bontás színpadok szerint

A hivatalos oldalra a hétvégén felkerült a színpadok szerinti bontás, így most már végre betervezhetjük, mikor és hová kell időben odaérnünk, hogy kedvenceinket nyomon követhessük.

Nagyszínpad

augusztus 8. szerda

augusztus 9. csütörtök augusztus 10. péntek augusztus 11. szombat augusztus 12. vasárnap
15:00 Gocoo (J)  15:00 The Roots (USA)  15:00 Viza (USA)  15:00 Noah and the Whale (UK)  15:00 The Subways (UK) 
16:30 Glasvegas (UK)  16:30 Caro Emerald (NL)  16:30 The Vaccines (UK)  16:30 The Horrors (UK)  16:30 Paolo Nutini (UK) 
18:00 Beatsteaks (D)  18:00 Maximo Park (UK)  18:00 Sportfreunde Stiller (D)  18:00 Two Door Cinema Club (UK)  18:00 Mando Diao (S) 
19:45 Hurts (UK)  19:45 Tankcsapda  19:45 The xx (UK)  19:45 SUM 41 (CAN)  19:45 LMFAO (USA) 
21:30 Placebo (UK)  21:30 Korn (USA)  21:30 The Stone Roses (UK)  21:30 Snoop Dogg (USA)  21:30 The Killers (USA)

 

OTP Bank Világzenei Party Nagyszínpad

augusztus 8. szerda augusztus 9. csütörtök augusztus 10. péntek augusztus 11. szombat augusztus 12. vasárnap
16:00 Dubioza Kolektiv (BIH)  16:00 Narasirato (SB)  16:00 La Selva Sur (E)  16:00 Imam Baildi (GR)  16:00 Figli Di Madre Ignota (I) 
17:15 Amsterdam Klezmer Band (NL)  17:15 HK & Les Saltimbanks (F)  17:15 Pannonia Allstars Ska Orchestra  17:15 Sergent Garcia (F)  17:15 Fanfare Ciocarlia (RO) 
18:30 Che Sudaka (E)  18:30 Muchachito Bombo Infierno (E)  18:30 Roy Paci & Aretuska (I)  18:30 Best of Besh o droM feat. Szalóki Ági, Juhász Miczura Mónika  18:30 Rotfront (D) 
19:45 Los De Abajo (MEX)  19:45 Orchestre National de Barbés (F)  19:45 LaBrassBanda (D)  19:45 Molotov (MEX)  19:45 Leningrad (RU) 
21:30 Quimby  21:30 Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra (SRB)  21:30 Shantel & The Bucovina Club Orkestar (D)  21:30 The Pogues (UK)  21:30 Goran Bregovic and the Wedding and Funeral Band (SRB)

 

A38 Színpad

augusztus 8. szerda augusztus 9. csütörtök augusztus 10. péntek augusztus 11. szombat augusztus 12. vasárnap
15:00 Bonaparte (D)  15:00 Citizens! (UK)  15:00 The Black Seeds (NZ)  15:00 Jungle by Night (NL)  15:00 Freshfabrik 
16:30 Kerekes Band  16:30 Anti-Flag (USA)  16:30 Wild Beasts (UK)  16:30 Kakkmaddafakka (N)  16:30 Heideroosjes (NL) 
18:00 Anna Calvi (UK)  18:00 Electric Wire Hustle (NZ)  18:00 Compact Disco  18:00 Carbonfools  18:00 Beardyman (UK) 
19:50 dEUS (B)  19:50 Friendly Fires (UK)  19:50 Agnes Obel (DK)  19:50 Fink (UK)  19:50 Lamb (UK) 
21:40 Ministry (USA)  21:40 Shaka Ponk (F)  21:40 Bebel Gilberto (USA-BR)  21:40 Katzenjammer (N)  21:40 The Ting Tings (UK) 
23:30 Dope D.O.D. (NL)  23:30 Crookers (I)  23:30 Rizzle Kicks (UK)  23:30 Azari & III (CAN)  23:30 Yonderboi 
01:00 Dirtyphonics live (F)  01:00 High Contrast Presents "The Agony & the Ecstasy featuring Jessy Allen & Dynamite MC" (UK)  01:00 Secret Factory  01:00 Sebastian (F)  01:00 DJ Fresh (UK) 
    02:00 Tiga (CAN)    02:00 John B (UK) 
02:30 Netsky (B) & MC Darrison  02:30 Chris.SU    02:30 Monkey 6  
04:00 Ian Autorun b2b Markov    04:00 Coyote    04:00 Jade

 

Party Aréna

augusztus 8. szerda augusztus 9. csütörtök augusztus 10. péntek augusztus 11. szombat augusztus 12. vasárnap
16:00 I Cani (I)  16:00 Frittenbude (D)  16:00 1995 (F)  16:00 In Golden Tears (D)  16:00 Grimus (RO) 
18:00 Elektro Guzzi (A)  18:00 Chef'Special (NL)  18:00 Il Teatro Degli Orrori (I)  18:00 Danakil (F)  18:00 Amon Amarth (S) 
19:30 Saint Etienne (UK)  19:30 Crystal Fighters (UK)  19:30 Kraak & Smaak live (NL)  19:30 Leftfield (UK)  19:30 Magnetic Man (UK) 
21:00 21:00 21:00 21:00 21:00
22:00 B'Andre  22:00 Jay Lumen  22:00 Igor Do'Urden  22:00 Wondawulf  22:00 Inpieces 
23:00 Sikztah  23:00 Muzzaik  23:00 Budai  23:00 Palotai  23:00 Poleposition 
00:00 Congorock        00:00 Lange (UK) ft. Betsie Larkin (USA)
  00:30 Axwell (S)  00:30 Adam Beyer (S)  00:30 Borgore (IL)   
01:30 Steve Aoki (USA)         
      02:00 Flux Pavilion (UK)  02:00 Aly & Fila 
  02:30 Stereo Palma  02:30 The Advent vs. Industrialyzer live     
03:30 Andro      03:30 Dublic   
    03:45 Hot X     
  04:00 Chriss Ronson      04:00 Sterbinszky 
    05:00 DJ Tearz  05:00 Stereo Killaz  

 

Magyar Nagyszínpad

augusztus 8. szerda augusztus 9. csütörtök augusztus 10. péntek augusztus 11. szombat augusztus 12. vasárnap
15:30 Ganxsta Zolee és a Kartel  15:30 Alvin és a Mókusok  15:30 Akkezdet Phiai  15:30 Maszkura és a Tücsökraj  15:30 Óriás 
17:00 Anima Sound System  17:00 Beatrice  17:00 Kowalsky meg a Vega  17:00 Ladánybene 27  17:00 Supernem 
18:30 Pál Utcai Fiúk  18:30 Subscribe  18:30 Heaven Street Seven  18:30 Magashegyi Underground  18:30 Zagar 
20:00 Budapest Bár  20:00 Brains  20:00 Punnany Massif  20:00 Intim Torna Illegál  20:00 30Y 
21:45 Magna Cum Laude  21:45 Kiscsillag  21:45 Vad Fruttik  21:45 Péterfy Bori & Love Band  21:45 Irie Maffia

 

Oszd meg velünk és olvasóinkkal a saját véleményedet egy hozzászólásban!

hozzászólás

Translate »