Az idén 20. alkalommal rendezik meg Budapesten, a Hajógyári-szigeten a fesztivált – augusztus 6-tól 12-ig tart majd az egy hét együttlét.

Az alábbiakban a napokra bontott programot találhatjátok, amikhez egyelőre még nincsenek megadva, hogy melyik színpadon lesznek, viszont amint kiderülnek ezek az infók, vagy megjelenik a hivatalos fesztiváltérkép, ezt is közzétesszük. Körbeérdeklődtünk a fesztiválon elérhető (video)játéklehetőségekkel kapcsolatban is, ám egyelőre még nincsenek teljes körű információink, így ezzel kapcsolatban is csak később tudunk részletekkel szolgálni.

A jegyárak idén a következőképpen alakulnak:

  • Napijegy (1. naptól): 13 000 Ft
  • Hazamenős bérlet: 55 000 Ft
  • Ottalvós bérlet: 63 000 Ft
  • És ahogy korábban is, most is van percalapú bérlet, 35 Ft/perc (23:00-17:59) és 70 Ft/perc (18:00-22:59) áron.

 

Augusztus 5., vasárnap

  • Magyar Dal Napja

 

Augusztus 6., hétfő

  • Csík zenekar
  • YOUROPEN Sziget Nemzetközi Tehetségmutató Fesztivál

 

Augusztus 7., kedd

  • Ákos
  • Dimmu Borgir (N)
  • Hammerfall (S)
  • Ignite (USA)
  • Lacuna Coil (I)
  • Moonspell (P)
  • Superbutt
  • YOUROPEN Sziget Nemzetközi Tehetségmutató Fesztivál

 

Augusztus 8., szerda

  • Anna Calvi (UK)
  • Amsterdam Klezmer Band (NL)
  • Beatsteaks (D)
  • Bonaparte (D)
  • Butterfly Effect
  • Che Sudaka (E)
  • dEUS (B)
  • Dirtyphonics live (F)
  • Dj Rasta
  • Dope D.O.D (NL)
  • Dubioza Kolektiv (BIH)
  • Elektro Guzzi (A)
  • Ferenczi György és a Rackajam
  • Glasvegas (SCO)
  • Gocoo (J)
  • Hurts (UK)
  • I Cani (I)
  • Los De Abajo (MEX)
  • Máté Szabi Sub Boogie & Gravedigger
  • Ministry (USA)
  • Mississippi Big Beat
  • Pink Freud (PL)
  • Placebo (UK)
  • Quimby
  • Saint Etienne (UK)
  • Steve Aoki (USA)
  • The Cedric Burnside Project (USA)
  • Török Ádám+ Capriccio

 

Augusztus 9., csütörtök

  • Anti Flag (USA)
  • Alvon Johnson Band (PL-USA)
  • Axwell (S)
  • Caro Emerald (NL)
  • Chef'Special (NL)
  • Citizens! (UK)
  • Crystal Fighters (UK)
  • Crookers (I)
  • Dj Rasta
  • Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra (SRB)
  • Firkin
  • Flying Lotus (USA)
  • Friendly Fires (UK)
  • Frittenbude (D)
  • High Contrast presents "The agony & the ecstasy featuring Jessy Allen & Dynamite MC (UK)
  • HK & Les Saltimbanks (F)
  • Korn (USA)
  • Máté Szabi Sub Boogie & Gravedigger
  • Maxïmo Park (UK)
  • Muchachito Bombo Infierno (E)
  • Narasirato (SB)
  • Orchestre National De Barbés (F)
  • Shaka Ponk (F)
  • Stoned – 100%RollingStones (tribute), vendég: Fekete Jenő
  • Tankcsapda
  • The Roots (USA)
  • The Silver Shine
  • Timebomb
  • Vadvirágok

 

Augusztus 10., péntek

  • 1995 (F)
  • Adam Beyer, The Advent vs Industrialyzer live (S)
  • Agnes Obel (DK)
  • Bebel Gilberto (USA-BR)
  • Blue sPot
  • Bud Spencer Blues Explosion (I)
  • Dj Rasta
  • ef Zámbó István
  • EtnoFaun
  • Gyo Kretz (NL)
  • Kettős Tamás és a Vadszamarak
  • Kraak & Smaak live (NL)
  • LaBrassBanda (D)
  • La Selva Sur (E)
  • Máté Szabi Sub Boogie & Gravedigger
  • Ministri (I)
  • Pannonia Allstars Ska Orchestra
  • Psycho Mutants
  • Roy Paci & Aretuska (I)
  • Shantel & Bucovina Club Orkestar (D)
  • Teatro Degli Orrori (I)
  • The Black Seeds (NZ)
  • The Stone Roses (UK)
  • The Vaccines (UK)
  • The xx (UK)
  • Tiga (CAN)
  • Viza (USA)
  • Wild Beasts (UK)

 

Augusztus 11., szombat

  • Azari & III (CAN)
  • Best of Besh o droM feat. Szalóki Ági, Juhász Miczura Mónika
  • Borgore (IL)
  • Csukamájolaj (SK)
  • Danakil feat Natty Jean (F)
  • Dj Rasta
  • Fat Cat Band
  • Fink (UK)
  • Flux Pavilion (UK)
  • Imam Baildi (GR)
  • In Golden Tears (D)
  • Joint Ventura (SK)
  • Jungle by Night (NL)
  • Kakkmaddafakka (N)
  • Katzenjammer (N)
  • Leftfield (UK)
  • Máté Szabi Sub Boogie & Gravedigger
  • Mystery Gang
  • Molotov (MEX)
  • Noah & The Whale (UK)
  • SebastiAn (F)
  • Sergent Garcia (F)
  • Snoop Dogg (USA)
  • Sonia and the Soulbreakers
  • Sum 41 (CAN)
  • The Pogues (UK)
  • The Horrors (UK)
  • The Jimi Hendrix Memorial Band + Fekete Jenő
  • Two Door Cinema Club (UK)

 

Augusztus 12., vasárnap

  • Aly &Fila (ET)
  • Amon Amarth (S)
  • Beardyman (UK)
  • Betsie Larkin (USA)
  • DJ Fresh (UK)
  • Dj Rasta
  • Doors Emlékzenekar
  • Fanfare Ciocarlia (RO)
  • Figli Di Madre Ignota (I)
  • Goran Bregovic Wedding And Funeral Band (SRB)
  • Grimus (RO)
  • Heideroosjes (NL)
  • Karen Carroll With The Mississippi Grave Diggers
  • Jambalaya
  • Lamb (UK)
  • Lange (UK)
  • Leningrád (RU)
  • LMFAO (USA)
  • Magnetic Man (UK)
  • Magyar Atom
  • Mando Diao (S)
  • Máté Szabi Sub Boogie & Gravedigger
  • Paolo Nutini (UK)
  • Petenders
  • Rotfront (D)
  • The Killers (USA)
  • The Subways (UK)
  • The Ting Tings (UK)
  • Tom White és Barátai
  • Yonderboi

Oszd meg velünk és olvasóinkkal a saját véleményedet egy hozzászólásban!

hozzászólás