Az immár Activision kötelékében tevékenykedő Bungie legújabb, titkos fejlesztéséről tegnap a GDC-n kiderült, hogy stílusát tekintve egy MMO lesz, ami igazolta az eddigi szóbeszédeket.
A Bungie egyik vezető mérnöke, David Aldrige egy GDC-n tartott előadás során megerősítette, hogy a teljes Halo csapat az Activision kötelékében készülő új játékon dolgozik, ami stílusát tekintve egy MMO lesz, azon belül is az akciójáték rajongókat célozza majd meg. Alridge ezzel megerősítette a korábbi pletykákat, miszerint a stúdió egy Destiny néven futó MMO-t fejleszt, azonban a mérnök leszögezte, a csapat nem egy sci-fi alapú World of Warcraftot fejleszt.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.