Kategóriák: Hírek

GDC 2011 – MMOFPS lesz a Bungie új fejlesztése

15 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Az immár Activision kötelékében tevékenykedő Bungie legújabb, titkos fejlesztéséről tegnap a GDC-n kiderült, hogy stílusát tekintve egy MMO lesz, ami igazolta az eddigi szóbeszédeket.

A Bungie egyik vezető mérnöke, David Aldrige egy GDC-n tartott előadás során megerősítette, hogy a teljes Halo csapat az Activision kötelékében készülő új játékon dolgozik, ami stílusát tekintve egy MMO lesz, azon belül is az akciójáték rajongókat célozza majd meg. Alridge ezzel megerősítette a korábbi pletykákat, miszerint a stúdió egy Destiny néven futó MMO-t fejleszt, azonban a mérnök leszögezte, a csapat nem egy sci-fi alapú World of Warcraftot fejleszt. 

 

Legfrissebb bejegyzések

The Sinking City 2: Demo bemutató

Nyomozás és túlélés Arkham-ben.

2026-06-22

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18