Emlékeztek még arra a Resident Evil 2 Reborn projektre amit egy rajongói csapat kezdet el csinálni, de végül a Capcom lelőtt? A csapat nem adja fel, bejelentették a saját játékukat.
Az Invader Studio bemutatta a Daymare: 1998-at, ami nehezen fogja letagadni, hogy a Resident Evil 2 Reborn szellemi örököse, de ezzel nincs is baj. Maga a név választás érdekes, ezzel arra utalnak, hogy a Túlélő Horror játékukra a 90-es években megjelent játékok, filmek voltak a legnagyobb hatással.
Megjelenésről nincs információ. Magát a játékot az Unreal Engine 4 hajtja és egy hardcore horror játékot ígérnek a fejlesztők. Facebook oldalukat érdemes követni, biztosan sok-sok videó és kép fog még érkezni.
A széria 40. évfordulóját megünnepelve, a Romance of the Three Kingdoms 8 Remake egy bőséges…
Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!
Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...
Lépj fel a Fate Train-re, mely egy utazásra invitál a szellemvilágba, majd az út végén…
A Star Wrath egy többjátékos űrbeli extraction játék, amelyben megépítheted a saját hajódat, és intenzív…