Az L.A. Noire-t is fejlesztő Team Bondi ugyan épp komoly gondokkal küzd, de legújabb játékuk, a Whore of the Orient állítólag még mindig fejlesztés alatt áll. Lássuk, hogyan fest a next-gen projekt.
Tavaly augusztusban mutatkozott be az ausztráliai Team Bondi legújabb játéka, a Whore of the Orient. Az elmúlt egy év alatt azonban komoly anyagi gondokkal kellett megküzdeni a csapatnak, ráadásul korábbi kiadójuk, a Warner Bros. Inc. is kihátrált a projekt mögül, így komoly veszélybe került a next-gen alkotás jövője. Végül az ausztráliai kormány nyújtott segítő jobbot, s bár azóta nem hallani se a csapatról, se a játékról, a Videogamer most szert tett az első egy perces gameplay bemutatóra.
Ebben látható a főhős, amint éppen közelharcba, s némi tűzpárbajba is belekeveredik, ráadásul némi kóstolót kapunk a játék nyitott világából is.
Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!
Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...
Lépj fel a Fate Train-re, mely egy utazásra invitál a szellemvilágba, majd az út végén…
A Star Wrath egy többjátékos űrbeli extraction játék, amelyben megépítheted a saját hajódat, és intenzív…
Világsztárok, képregénylegendák és cosplay csodák: visszatér az MVM Budapest Comic Con!