A ValveTime honlapján olyan képek bukkantak fel, amelyek a 2007-ben lelőtt, Return to Ravenholm alcímet viselő Half-Life 2 egyik epizódja lett volna. Állítólag a negyedik.
Ugyan jó ideje várunk már a Half-Life 2 harmadik epizódjára is, a Valve sose titkolta, hogy a harmadik rész után is folytatni kívánja majd az epizodikus történetmesélést, s már 2006 környékén felmerült egy negyedik felvonás ötlete.
A Return to Ravenholm alcímen futó játékot a tavaly hatalmas sikert elért Dishonored fejlesztőcsapata, az Arkane készítette, de végül lelőtték a projektet, a Valve ugyanis nem látott potenciált a zombis témában. Zombis? Igen, a negyedik epizódban ugyanis Ravenholmban kellett volna élőhalottakat gyilkolnunk.
;
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.