Kategóriák: PC hírek

Command & Conquer: Generals 2 – Nem lesz kampány

14 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Úgy tűnik nem véletlenül vált a Command & Conquer: Generals 2 free-to-play modellre, a BioWare Victory játéka ugyanis mellőzni fogja az egyjátékos örömöket, és kizárólag az online csatáké lesz a főszerep.

A Bioware Victory menedzsere, John Van Caneghem a PC Gamernek adott interjúban elárulta, a Command & Conquer: Generals 2 fókuszában a kooperatív játéklehetőség, illetve a PvP csatározások lesznek, így teljesen háttérbe szorul a történettel bíró kampány.

Az indoklás szerint a Generals 2-vel szeretnének visszatérni ahhoz az úthoz, amiért anno elkészült a Command & Conquer, így a jövőben nagyobb hangsúlyt kapnak a különböző eSportok, s az arra épülő játéklehetőségek. Caneghem ettől függetlenül nem zárta ki annak lehetőségét, hogy a játék megjelenését követően új játékmódokkal bővüljön a kínálat, többek között egy lehetséges szóló móddal.

 

A megjelenés 2013-ban lesz esedékes, kizárólag PC-re.

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18