Kategóriák: PC hírekXbox 360 hírek

Alan Wake – Kétmillió eladott példány

14 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Minden jel arra utal, remek döntés volt PC-n is kiadni az Alan Wake-et, a Remedy tájékoztatása szerint ugyanis a PC-s és Xbox 360-as eladásokat összegezve, elérte a kétmilliós határt a játék.

Február végén debütált PC-n az Alan Wake, ami már premierjét követő első napokban olyan jól fogyott, hogy visszahozta a ráfordított költségeket, így nem meglepő, hogy az Xbox 360-on visszafogott eredményeket elért Remedy játék a PC-s debüttel végre átlépte a kétmilliós mérföldkövet.

 

Az örömteli hírt a finnek elnöke, Oskari Hakkinen jelentette be, aki elmondta, a Max Payne sorozat eladott 45 millió példánya után nehéz volt ismét felpörögniük, de a csapat él-hal a játékfejlesztésért, így nagyon büszkék rá, hogy ha kicsit nehézkesen is, de az Alan Wake is átlépte a mostani álomhatárt.

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18