Kategóriák: Hírek

CES 2011 -Kipróbálható lesz a Nintendo Wii U

15 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Ugyan a Nintendo eddig messziről kerülte a rendszeresen minden év elején tartott Consumer Electronics Show-t, az idei E3-on bemutatott hibrid irányítási rendszerrel elképzelt Wii U-val mégis jelen lesznek a több napos rendezvényen.

A tavalyi 3DS-es bemutató után idén se marad Nintendo nélkül a Las Vegas-i, januárban esedékes Consumer Electronics Show, a CNet munkatársa ugyanis megerősítette, a kiotóiak ezúttal is jelen lesznek a rendezvényen. Ezúttal a hibrid irányítása miatt érdekes színfoltnak ígérkező, idei E3-on bemutatott Nintendo Wii U lesz terítéken, s ha hinni lehet a japánoknak, akkor az akkor látott verzióhoz képest egy alaposan átszabott, finomított változatot mutatnak majd be.

 

Az új konzol végleges specifikációit és részleteit a jövő nyáron esedékes E3-on jelenti majd be a Nintendo, így valószínűleg az eddig már felsorakozott fejlesztőcsapatokhoz (EA, Ubisoft, THQ, Namco, Codemasters, Tecmo Koei) továbbiak is csatlakozni fognak.

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18