Nincs már messze az év utolsó nagy játékkiállítása, a Tokyo Game Show, így lassan szállingóznak a kiállítók biztos felhozatalai. Ezúttal a Square Enix jelentezett egy listával.
A japán csapat túl nagy meglepetést nem okozott, a bejelentés szerint ugyanis két új trailert kapunk majd az Európában csak jövő tavasszal debütáló Final Fantasy XIII második részéről, illetve egy új verzió formájában a PSP-s Final Fantasy Type-0 is jelen lesz az eseményen. Emellett kipróbálható lesz a Kingdom Hearts 3DS, valamint először láthatjuk majd a csapat nemrég bemutatott ritmusjátékát, a Theatrhythm: Final Fantasy-t.
A Square Enix a nyugati stúdiók nagyobb címeinek forgalmazójaként is bemutat ezt-azt, így Tokióban megleshető lesz a Rage, az Assassin’s Creed: Revelations, Driver: San Francisc, valamint a Child of Eden is a kiadó standjánál.
Lépj fel a Fate Train-re, mely egy utazásra invitál a szellemvilágba, majd az út végén…
A Star Wrath egy többjátékos űrbeli extraction játék, amelyben megépítheted a saját hajódat, és intenzív…
Világsztárok, képregénylegendák és cosplay csodák: visszatér az MVM Budapest Comic Con!
Alkalmam nyílt kipróbálni a Movierooms - Cinema Management című játék alpha verzióját. Több technikai hiba…
A Philna Fantasy egy klasszikus pixel grafikát használó akció RPG, ahol nagy szerepet kap az…