15 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Megérkezett a The Darkness második részének legújabb, második fejlesztői naplója, melyben a igital Extreme munkatársa a játék művészeti részéről mesél.

Az  Xbox 360-ra, PlayStation 3-ra, és PC-re készülő folytatásban az első felvonás főhősét, Jackie Estacado irányítjuk majd, aki a fegyverei mellett ezúttal démoni karjait is használni fogja majd. Az új epizód jövőre, február tizedikén fog megjelenni.

Legfrissebb bejegyzések

Rainbow Legends – Bemutató

Területfoglalós deckbuilder számtalan csavarral.

2026-05-24

CloverPit: Unholy Fusion – Játékbemutató

Merj belenyúlni a tiltott gépezetbe, és olvaszd össze a káoszt olyan erővé, amit még a…

2026-05-23

Restore Your Island – Játékbemutató

Egy romokban heverő sziget vár rád, hogy minden mozdulatoddal új életet lehelj bele, és visszahozd…

2026-05-23

Atomic Picnic – Korai Hozzáférés Betekintő

Az Atomic Picnic egy brazil fejlesztőcsapat, a BitCake Studios akciódús TPS roguelike shooter játéka, mely…

2026-05-22

Luna Abyss – játékteszt

A Luna Abyss során Fawkes természetfeletti börtönbüntetését kell lecsökkentenünk egyre nehezebb kényszermunkák elvégzésével.

2026-05-21

World of Tanks: HEAT – 2026. május 26-án végre megjelenés

A Wargaming új, önálló taktikai járműves lövöldözős játéka megérkezik PC-re és konzolokra

2026-05-21