Jason DeLong, az idén boltokba kerülő új Need for Speed rész, a The Run producere az IGN-nek adott interjúban elmondta, méreteit tekintve az új epizód könnyedén felülmúlja majd az elődöket.
A producer még az E3-on adott interjút az IGN stábjának, melyben elmondta, több mint 300 km autózható utat készítenek az ősszel érkező The Run-hoz, amivel az előző részekhez képest háromszor több aszfalt jut szerephez. A sorozat történetében először, ki is szállhatunk a járgányból, hogy aztán QTE megoldásokkal fűszerezett akcióban is részt vehessünk. A hatalmas méreteket a csapat által használt Frosbite 2 motor teszi lehetővé.
A Need for Speed: The Run a tengerentúlon november tizenötödikén, Európában pedig november tizenhetedikén fog megjelenni, PC, Xbox 360 és PlayStation 3 platformokon.
A Pilgrim of Darkness egy PVE horror survival játék, ahol a nappal a felkészülésről, az…
Fedezd fel a Tau Ceti IV elveszett kolóniáját miközben mind az ellenséges UESC frakció, mind…
A széria 40. évfordulóját megünnepelve, a Romance of the Three Kingdoms 8 Remake egy bőséges…
Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!
Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...