16 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Megérkezett a legújabb, az egy- és többjátékos módot, illetve az azok közötti vékony határvonalat bemutató legújabb Brink fejlesztői napló.

Jövő tavasszal debütál a Splash Damage gondozásában készülő, poszt-apokaliptikus jövőben játszódó Brink, ami az előrendelők számára in-game Doom és Fallout extrákat tesz majd elérhetővé, így ütős tetkók, spéci ruhák és fegyver skinek közül válogathatnak a játékosok.

 

A mostani fejlesztői naplóban a játékmódok közötti vékony határ összemosódásáról esik szó, így megismerkedhetünk az egy- és többjátékos móddal.

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18