Kategóriák: PlayStation 3 hírek

Gran Turismo 5 – GT Academy 2010 bajnokság

17 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A Sony és a Polyphony csapata az európai PlayStation blogon jelentette be, december tizenhetedikén indul a GT Academy 2010 bajnokság, ahol elsőként lesz kipróbálható a Gran Turismo 5.

A megmérettetésen összesen húsz ország csapata vesz majd rész – Magyarország sajnos nincs köztük -, akik közül a legjobb húsz köridő jut tovább a nemzeti bajnokságból. A legjobbak végül egy végső, öt napos nemzetközi megmérettetésen vesznek részt.  A GT Academy 2010 Time Trial kliensét december 17-től lehet tölteni, és a verseny érdekessége, hogy a Gran Turismo 5 kódját használja, vagyis ugyanazt a vezetési modellt és fizikát. Az összecsapások alkalmával a Nissan 370Z kétféle változatának volánja mögött vitézkedhetünk.

Megosztás
Közzétette:
Shifty

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18