Az Atarinál újabb személyváltás megy végbe a menedzsment köreiben, nevezetesen David Gardner távozik a trónusáról, hogy kollégájának, Jeff Lapinnak adja át a helyét. David ugyan marad a kötelékben, de csak mint direktor.
Az Atari igen mozgalmas időszakot élt át az elmúlt években, rengeteg dolog változott a patinás videojáték-iparos háztája körül. Több meghatározó személyi váltás is történt a menedzsmentben, illetőleg a fontosabb momentumok egyikeként kivonultak nemrégiben az európai piacról is, hogy Amerikára összpontosíthassanak teljes erejükkel. A hétvégén bejelentették, hogy az Atari worldwide CEO-ja, David Gardner távozik a posztjáról és átadja a stafétát kollégájának, Jeff Lapinnak, aki jelenleg COO-ként (Chief Operating Officer), illetve szintén direktorként tevékenykedik a fedélzeten. A jelentések szerint, David Gardner nem hagyja el teljes egészében az Atari hajóját, továbbra is jelen lesz, mint "direktor". Arról nem szólnak a hírek, hogy mely fél döntött így, viszont a dolog abszolút hivatalos, valamint végérvényes.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.