Borderlands – Zöld utat kapott a folytatás?

17 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A Borderlands épphogy a boltok polcain landolt, Mike Neumann, a Gearbox Software kreatív direktora máris folytatásról beszél. Az úriember a remek eladásokra alapozza kijelentését.

Alig pár hete mászott fel a kirakatokba a Gearbox Software FPS-RPG hibridje, a Borderlands, a játékot készítő stúdió kreatív igazgatója, Mike Neumann máris folytatásról beszél. Neumann elmondása szerint a poszt-apokaliptikus környezetben játszódó produktum nemcsak a kritikusok, hanem a játékosok tetszését is elnyerte, a játékot viszik, mint a cukrot, így Neumann szerint semmi akadálya annak, hogy folytatás készüljön.

 

Természetesen ez még nem hivatalos, végleges döntést még nem hozott a Gearbox, ráadásul bőven van dolguk a Borderlands megjelenése óta is, hiszen november 24-én érkezik a játék első letölthető tartalma, amit PSN-en és XBL-on keresztül tudtok majd beszerezni.

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18