A hét közepén PC-s gépigénnyel és megújult honlappal jelentkező Mass Effect 2 a vészesen közeledő hétvége alkalmából egy új kasztot, és egy újabb lehetséges segítőt mutat be.
Az Adept osztály legfőbb erőssége a harcok alatt használható biotic energia, ami tulajdonképpen a fedezék mögüli lövések pontosságát javítja, ugyanis segítségével ívet adhatunk energialövedékeinknek, illetve a képesség jóvoltából csapdákat állíthatunk, amik feketelyukként viselkedve nyelik el a közelben lesben álló ellenfeleket.
Tali ismerős lehet a rajongók számára, mint segítő már az első részben is rendelkezésünkre állt, komoly bemutatásra tehát nem szorul, bár a videóból kiderül, új technikai képességel bővült repertoárja, így ha valamilyen kütyüvel gondunk akad, rá biztosan számíthatunk.
A Mass Effect 2 január 29-én debütál Európában, és egyszerre érkezik PC-re és X360-ra. Előbbi rendszerkövetelményéről itt tájékozódhattok. A videókat alant, a képeket a galériában tudjátok megtekinteni.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…
A World of Tanks ünnepi eseményét ezúttal nem más dobja fel, mint a zseniális Benedict…