Prezentációt tartottak a lengyel CD Projekt munkatársai a pár héttel ezelőtt leleplezett The Witcher folytatásról. Sajnos lengyelül – talán oroszul – zajlik a bemutató, de a látnivaló azért kárpótol.
Legalábbis részben, mert a The Witcher 2-ről most kiszivárgott videó minősége se a legjobb, azért elég sok minden kivehető a látottakból, ráadásul egy boss-fight is helyet kapott a bemutatóban.
A játékról egyelőre nem sokat tudni, annyi biztos, hogy PC-re biztosan meg fog jelenni a folytatás, mely szakít az Aurora Engine-el, és egy sokkal pofásabb külcsínt, többek között új dinamikus időjárásrendszert kap a játék. Az NPC-k reagálnak tetteinkre, így ha mindennapi rutinjaikat, vagy érzéseiket valamilyen módon befolyásoljuk, a szereplők az alapján döntik el, hogy a későbbiekben barátként vagy ellenségként kezelnek majd minket. A játék a Havoc fizikai motorját fogja alkalmazni, a harc sokkal dinamikusabb és összetettebb lesz, több akcióval lesz dolgunk. A bossfightok során a népszerű QTE – quick time event – színesíti majd az összecsapásokat, ezzel is a filmes élményt szeretné fokozni a lengyel csapat.
Fedezd fel a Tau Ceti IV elveszett kolóniáját miközben mind az ellenséges UESC frakció, mind…
A széria 40. évfordulóját megünnepelve, a Romance of the Three Kingdoms 8 Remake egy bőséges…
Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!
Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...
Lépj fel a Fate Train-re, mely egy utazásra invitál a szellemvilágba, majd az út végén…