Korábban már meghallgatható volt a jövő héten megjelenő Assassin’s Creed 2 zenei anyagának pár dala, most pedig maga a zeneszerző mesél a zeneírás folyamatáról.
Tegnap jelentettük, hogy a játék hazai forgalmazója, az AN-TEC Kft. egy interaktív játékot hirdet a játék megjelenése előtt, melynek fődíja egy velencei utazás lesz. A játék promotálása ezzel nem ért véget, a megjelenés előtt ugyanis sorra érkeznek a videók és képek is.
Ezúttal előbbiből tudunk újabbat mutatni! Ezúttal a játék zenéjét jegyző Jesper Kyd látható munka közben, illetve a híres komponista mesél a munkafolyamatról. Ha szeretnéd meghallgatni, mit hozott össze a mester, akkor katt ide!
Új videosorozattal jelentkezik a World of Tanks: HEAT.
Mi az a Tavern Keeper? A Tavern Keeper első pillantásra egy hangulatos fantasy kocsmamenedzselős játéknak…
A Lonely House egy kültéri dekorációt a kezünkbe helyező nyugodt sandbox játék.
Az Atomic Heart történetét lezáró, negyedik DLC idén tavasszal érkezik, a fejlesztők pedig egy apró…