Az EA közzé tette a Battlefield: Bad Company 2 első olyan videóját, amiben a jövő márciusban megjelenő játék többjátékos módja látható akció közben. A kiadó egy videósorozat első felvonását dobta most ki.
A videóban látható mozzanatok egy kisebb falvacska bevételét illusztrálják, de csapatunk nem jár sikerrel. A DICE saját fejlesztésű Frostbite motorját pakolta a játék alá, mely igencsak kiválóan duruzsol a Bad Company 2 alatt, legalábbis a videón látottak egy elég impresszív látványvilágot prezentálnak.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.