Az E3-on bejelentett Square Enix játék két különböző verzióban fog majd megjelenni, melyek eltérő tartalommal is bírnak, bár a történet fő sodrása az nem változik. Ezúttal az X360-as verzió mutatkozik be.
Az idei E3-on leplezte le a Square Enix a Cavia új hack’n’slash játékát, a Niert, mely egy olyan világban játszódik majd, amit a pestis sötétségbe taszított, hősünk pedig lánya meggyógyításához szükséges gyógymód megtalálása céljából vág neki a kalandnak.
Az első videónak egyelőre nincs hangja, mert sajnos kamerával rögzített, de azért jól kivehető, mire is képes az X360-as verzió.
A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…
A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…
Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…
Holiday Ops 2026, a World of Tanks ünnepi eseménysorozata.
Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!
A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…