Kategóriák: Wii hírek

Resident Evil: TDC novemberben

17 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A Capcom ma bejelentette, hogy végre megjelenési dátummal címkézték fel a Resident Evil: The Darkside Chronicles-t, mely kizárólag Nintendo Wii-n kerül boltokba.

A második rész, illetve a Code: Veronica sztoriját a sorozatra jellemző rail shooter formában elmesélő Wii exkluzív produktum  november huszonhetedikén fog megjelenni, így akkor tessék a boltok polcain kotorászni, ha egy kis zombivadászatra vágytok. A Capcom emellett azt is bejelentette, hogy a Nintendo Wii-hez jó ideje kapható Zapper nevű kiegészítővel karöltve érkezik a játék, így egy egybecsomagolt kiszerelést kapunk majd a pénzünkért.

 

Megosztás
Közzétette:
Shifty

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18