A Capcom ma bejelentette, hogy végre megjelenési dátummal címkézték fel a Resident Evil: The Darkside Chronicles-t, mely kizárólag Nintendo Wii-n kerül boltokba.
A második rész, illetve a Code: Veronica sztoriját a sorozatra jellemző rail shooter formában elmesélő Wii exkluzív produktum november huszonhetedikén fog megjelenni, így akkor tessék a boltok polcain kotorászni, ha egy kis zombivadászatra vágytok. A Capcom emellett azt is bejelentette, hogy a Nintendo Wii-hez jó ideje kapható Zapper nevű kiegészítővel karöltve érkezik a játék, így egy egybecsomagolt kiszerelést kapunk majd a pénzünkért.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.