Továbbra is nagyon keveset hallani a Team Bondi csapatának noir hangulatú, GTA stílusban játszódó játékáról, így minden egyes hírmorzsa komoly hírértékkel bír.
A L.A. Noire az 1940-es végén járó Amerikába kalauzol el majd bennünket, amelynek történetének középpontjában egy detektív sztori áll. A film címében szereplő noir kifejezés sem véletlen, a játék egészét átjárja majd a filmvilágban a bűnügyi drámák, krimik jellemzőjeként használt film noir jellegzetesség, miközben mindezt a Team Bondi a GTA-ra jellemző sandbox stílussal ötvözi. A játékot a Rockstar pátyolgatja, de 2006-os bejelentése óta nem igazán hallatott magáról a produkció, igazából egyetlen egy trailerig futotta erejéből.
Most azonban kiszivárgott pár sztoriboard, amit a Team Bondi megbízásából a TUI Studios csapata készített, és amit honlapjuk "Storyboards" szekciójában tüntettel fel. A rajzolt jelenetsorok hangulatosak, és egy ígéretes termék látszatát keltik, így csak remélni tudjuk, hogy a vázlatokból egyszer a gépünkön futó kész produktum lesz.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.