Az EIDOS egyik munkatársa, Ian Livingstone megelőzve a további pletykákat ma délelőtt egyértelműen leszögezte, nem a Batman: Arkham Asylum fejlesztőcsapata dolgozik az új Hitman játékon.
Bizonyára emlékeztek még rá, hogy pár nappal ezelőtt arról pletykálkodtak egyesek, miszerint a Batman: Arkham Asylum fejlesztőgárdája, a Rocksteady vette kezelésbe az állítólag jövőre debütáló második Hitman mozival egyidőben érkező Hitman 5 fejlesztését. Nos, az EIDOS cáfol, legalábbis a cég fejese, Ian Livingstone egy interjúban kategórikusan cáfolta a szóbeszédeket.
Livingstone állítása szerint a hírekből értesült a légből kapott pletykáról, de egyértelművé tette mindenki számára, hogy a Hitman, mint franchise mindig is az IO Interactive alá tartozott és ez most sem fog változni, így az ötödik részt a korábbi epizódok fejlesztőcsapata dédelgeti.
Golyókat pattogtatva építsd újra Ballbylon megsemmisült városát és szerezd meg kincseit.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…