Mike Griffith, az Activison fejese elárulta, hogy terveik szerint a hamarosan megjelenő DJ Hero sokkal „mainstreamesebb” lesz, mint a Guitar Hero, vagyis szélesebb réteget szeretnének megszólaltatni a produkcióval.
Griffith számításai szerint ugyanis napjainkban mintegy 15 millió aktív felhasználója van a Guitar Hero-nak, amihez a sorozatosan érkező letölthető tartalmakkal tartják fent az érdeklődést, de az Activison fejese szerint maradt további 300 millió háztartás, ahova még nem sikerült betörniük, így a DJ Hero lehet az új áttörés, hiszen zenei felhozatalát tekintve sokkal inkább szólít meg szélesebb közönséget, mint a több részt is megélt Guitar Hero, ami ugye kifejezetten a rock rajongóinak nyújtott eddig kellemes kikapcsolódást. Az új térhódítást leginkább Európában remélik a kiadó munkatársai, ugyanis felmérések szerint az Öreg Kontinensen az emberek többsége inkább hallgat populáris muzsikákat, mint bárhol máshol a világon. A DJ Hero október 27-én jelenik meg PS2, PS3, Wii és Xbox 360 platformokra.
Egy kis ízelítő, milyen dalokat is keverhetünk majd össze:
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.