Kategóriák: DSWii hírek

Először mozgásban a Need for Speed: Nitro

17 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Az egyik angol játékokkal foglalkozó TV show-ban, a PlayR aktuális adásában mutatkozott be először mozgás közben a Nintendo Wii-re és DS-re készülő Need for Speed: Nitro.

A múltkor közzé tett első képek után végre mozgás közben is megleshető a korábban bejelentett Need for Speed hármas Nintendo Wii-re és Nintendo DS-re készülő tagja, a Nitro, mely a látottak alapján szintén merőben szakít a korábbi részek koncepciójával, bár a a videót végignézve kijelenthetjük, a régi arcade hangulat azért megmarad. Viszont ha jól láttam különböző "tárgyakat" gyűjtögethetünk a pályákon, nitrot vethetünk be, hogy magunk mögött hagyhassuk ellenfelinket, illetve a látványvilág is a rajzfilmszerű megjelenítésre hajaz, legalábbis a minket körülvevő környezet esetében ezt véltük felfedezni. Az első konkrét, hivatalos információkra még mindig várunk, addig meg elégedjetek meg a Nintendo Wii-s és Nintendo DS-es prezentációval.

 

Megosztás
Közzétette:
Shifty

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18