Megérkezett Fumito Ueda legújabb, régóta pletykált és zárt ajtók mögött már sokszor mutogatott játékának, a Project Triconak az első videója.
A videó olyannnyira idő, hogy a legfrissebb információk szerint közel két éves, ugyanis a 2007 novemberében a Sony Santa Monica-i stúdiójában mutatták be először. A videó állítólag csak egy sima tech videó, ami mindössze azt a célt szolgálja, hogy a Sony illetékesei előtt meg lehessen villantani, hogyan állnak is a munkálatok. A Project Trico, az ICO univerzumban játszódó harmadik alkotás lesz, amit valószínűleg csak az idei TGS-en mutatnak be először, ugyanis egyes források szerint még mindig nincs olyan állapotban, hogy ki lehessen állítani.
A most kiszivárgott videó egy megvágott verzió, az eredeti közel öt perc hosszúságúra rúg. Az eredeti videó korábban 2009-re datálta a játék megjelenését, de ennek esélye elúszni látszik, így minden bizonnyal a 2010-es megjelenés tűnhet reális célnak, de ismerve Fumito Ueda mester állandó tökéletességre való törekvését, nem kizárt, hogy ennél is később debütál a játék.
A Pilgrim of Darkness egy PVE horror survival játék, ahol a nappal a felkészülésről, az…
Fedezd fel a Tau Ceti IV elveszett kolóniáját miközben mind az ellenséges UESC frakció, mind…
A széria 40. évfordulóját megünnepelve, a Romance of the Three Kingdoms 8 Remake egy bőséges…
Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!
Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...