Bizonyára sokatok végigtolta már a legújabb Prince of Persia-t, így megeshet, hogy jó páran már találkoztatok a most látott jelenettel, de biztos akad olyan is, akinek ez újdonságként hat majd.
Röviden arról van szó, hogy a Prince of Persia X360-as verziójának utolsó jelenetét követően a rendszer aktívál számunkra egy achievementet, mely a "To Be Continued" címet kapta. A Videogamesblogger szerkesztőjének olvasatában ez valahogy úgy hangzik lefordítva, hogy a "Gratulálunk, a játékot sikeresen teljesítetted…, de ez csak a történet kezdete…"
És ha jól végiggonduljuk van benne valami, hiszen az ezt megelőző trilógia után a UbiSoft egy teljesen új világot teremtett, ráadásul egy vadonatúj, ismeretlen kalandort tett meg főszereplőnek, tehát abszolút nem kizárt, hogy franchise-t épít a mostani Prince of Persia köré és hamarosan akár be is jelentik az ötödik epizód készültét.
Hamarosan amúgy csp tollából olvasható lesz PC-s tesztünk! Csak bírjátok kivárni!
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.