Resident Evil 5 – Európába késve jön a demó

18 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Hét közepén jelentettük, hogy a japán X360 tulajok exkluzív demót kapnak jövő héten a Resident Evil ötödik részéből, amely kooperatív játékmódot és két pályát tartalmaz majd.

Az akkori leleplezéskor még nem volt tisztázott, hogy nyugaton mikortól lesz elérhető a demonstráció, azonban a Capcom megerősítette, hogy kicsit késve, de mind Észak-Amerikában, mind Európában leszipkázható lesz a csomag, ráadásul nemcsak X360-ra, hanem PlayStation 3-ra is. A megjelenés kapcsán annyi infót hintettek el a japánok, hogy Japánban egy héttel korábban, március ötödikén debütál a játék, míg a nyugati régiókban a megjelenés továbbra is március 13-a, péntek.

Legfrissebb bejegyzések

The Sinking City 2: Demo bemutató

Nyomozás és túlélés Arkham-ben.

2026-06-22

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18