Az Enterbrain főnöke, Hirokazu Hamamura állítása szerint idén új Nintendo DS-t leplez le a kyotoi brigád.
A felröppent pletykát a Nintendo szóvívője, Hiroshi Yasushi mégcsak tagadni sem tudta, de annyit azért elmondott a Famitsunak, hogy a cég nem óhajtja egyelőre kommentálni a szóbeszédet.
Nem lenne túl meglepő, hogy ha a DS egy új, valószínűleg "Slim" verzióval dobbantana egy hatalmasat. Megjelenése óta ugyanis közel 64 millió darab talált gazdára világszerte. Ebből csak Japánban 27 millió darab. Lenne rá kereslet, az tuti!
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.