Kategóriák: Hírek

Pletykaveszély: Újabb X360 árcsökkenésről csiripelnek

19 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Nem rég számoltunk be egy esetleges X360 árleszállításról. Két nagyobb áruházlánc is 50 dollárral olcsóbban árulja a redmondiak konozolját.

A Wall Mart és a Toys R Us áruházlánc szórólapjai után a Circuit City legfrissebb papírosai is olcsóbb X360-at hirdetnek. A különbség a mostani szórólap esetén az, hogy az összes eddig létező Xbox 360 verzió árzuhanáson esik át, így a Core csomagtól kezdve, az Elite-n át a Premiumig mindegyik valamelyest olcsóbban lesz kapható augusztus 12-től.

A háttértároló hiányától szenvedő Core csomag 299 dollár helyett 280 dollárba kerül majd, míg a 20 GB-os merevlemezt magában foglaló Premium pack 399 amerikai zöldhasú helyett augusztus 12-től csak 350$-ba kerül majd. A csúcskategóriás Elite pedig 479 dollár helyett csak 450 darab Washington elnököt ábrázoló papírosba kerül majd. Aki esetleg még így is csak fanyalogva vásárolna a tengerentúlon gépet, annak még megemlíteném, hogy bónuszként mindenki kap a vásárlás után egy ingyen Table Tennis játékot, amit a Rockstar követett el.

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18