Kiszivárgott a készülő javítás béta verziója!Az ígéretekkel ellentétben még mindig dolgozik az Eden Studios a Test Drive Unlimited javításán. Úgy tűnik, tényleg egy patch-et akarnak kiadni.
Azért mégsem megy minden olyan simán, ugyanis a patch 1.66a-s verziója felkerült az Internetre. Eddig nem lehetett pontosan tudni, miket pakolnak bele a srácok, de most már körvonalazódni látszik a terv.
Az már biztos, hogy két új autó benne lesz a végleges patchben. Az egyik a Nissan Skyline GTR R34 a másik pedig az Audi RS4 Quattro. Természetesen ezek csak a látványos dolgok, a játék motorjába is keményen belepiszkáltak. A nem hivatalos bétateszterek szerint sokkal simábban fut a játék, szinte nincsen akadás és a járművek is azonnal reagálnak (billentyű)parancsainkra.
Reméljük, minél hamarabb megjelenik a végleges verzió.
Golyókat pattogtatva építsd újra Ballbylon megsemmisült városát és szerezd meg kincseit.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…