Kategóriák: PC hírek

World in Conflict bétateszt a Játékok.hu-n

19 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A svéd Massive Entertainment csapatának legújabb játéka már megélt egy multiplayer zárt bétatesztet. Ezúttal mindenki számára megnyílnak a kapuk, ugyanis július 11-től egy nyílt tesztelési lehetőség veszi kezdetét.

Egy alternatív hidegháborúba csöppenünk, ahol az oroszok igen komoly erőt képviselnek. Erőfölényüket kihasználva megtámadják az Egyesült Államokat, hogy a világ teljhatalmú uraivá váljanak. Itt kapcsolódunk majd mi be a játék menetébe, hogy vezérletünkkel megtisztítsuk az USA területét az orosz haderőtől.

Július 11-én, azaz szerdán veszi kezdetét a nyílt multiplayer bétateszt, amelyre a CD Projekt Magyarország Kft. és Játékok.hu közös nyereményjátékában – egyelőre – 100 darab bétakulcs várja, hogy gazdát találjon magának. Ehhez nem kell mást tennetek, mint kattintani egy nagyot ezen linkre – vagy a főoldalon található bazi nagy hirdetésre – és regisztrálni, hogy tesztelési lehetőséghez jussatok. A kliens holnaptól lesz elérhető és amint a kezünkben lesz, azonnal be is számolunk róla.

Addig is katonák! Húzzátok meg magatokat a lövészárokban! 11-től csatába indulunk!

Legfrissebb bejegyzések

The Run – Bemutató

Egy FMV horror-thriller, amelyben egy fitnesz influenszer életéről dönthetünk.

2026-02-05

The End of History – Betekintő

Egy Sandbox-RPG, melyben a saját történelmünket írhatjuk meg.

2026-02-04

Tavern Keeper – Játékteszt

Mi az a Tavern Keeper? A Tavern Keeper első pillantásra egy hangulatos fantasy kocsmamenedzselős játéknak…

2026-02-01

Dream Garden – betekintő

Építsd fel a saját zen kerted a Dream Gardenben!

2026-01-25

Pirate Outlaws 2: Heritage – bemutató

Kártyajáték a kalózok világában.

2026-01-24