Különleges érzés egy filmet a megjelenése után 27 évvel telt házas moziteremben, kiváló hang- és képminőségben megnézni, arról az élményről nem is beszélve, hogy Bruce Willis fején igazi hajkorona díszeleg a vásznon!
Ettől a héttől vetítik ismét a mozik az 1988-as akciófilm-klasszikus, a Die Hard (Drágán add az életed!) digitálisan felújított változatát, és talán nem meglepő, ha azt mondom, még mindig bármelyik újabb alkotással simán felveszi a versenyt. John McClane története, ha lehet, még hatásosabb most, nagyobb vásznon, felújított hanggal és képpel, és méltó folytatása az Aliens-sorozatnak.
A Pannonia Entertainment azonban itt nem áll meg, és ígéreteik szerint további filmeket is újra mozivászonra visznek, többek között a Genesis-filmet, vagy az 1973-as Jesus Christ Superstart. A díszelőadás előtt egy halom érdekességet is megtudhattunk a film készítésével és előkészületeivel kapcsolatban, ezekről bővebben itt olvashattok. Mire vártok még? Irány a mozi! 🙂
A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…
A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…
Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…
Holiday Ops 2026, a World of Tanks ünnepi eseménysorozata.
Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!
A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…