A Rebellion egy teaser fotóval, s ahhoz írt szöveggel harangozta be kora reggel holnapi nagy játékbejelentését. Valószínűleg újabb részt kap a Sniper Elite!
Úgy tűnik a Sniper Elite-beli rémálomnak továbbra sincs vége, a Rebellion ugyanis nemrég fellőt egy teaser fotót, ami arra utal, hogy még idén visszatérünk Berlinbe. A kép alá a következő szöveget mellékelte a csapat: "Azt hitted, hogy a rémálomnak vége. Mind így hittük. De nincs más választásod, minden út vissza vezet. Vissza Berlinbe".
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.