Kategóriák: Hírek

A jövő héten Game4All videojáték show a BNV keretein belül

13 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A 116. BNV a retró jegyében zajlik, de a modern idők is helyet kaptak a vásáron a Kölyökparádé és a Game4All videojáték show révén.

A három kiállítás a technikai újdonságok rajongóit, a szórakozni vágyó családokat, a mai sztárok fellépését értékelő fiatalokat változatos programmal fogadja. Folyamatosan nyitva tart a retro kocsma, ahol egy-egy alkalommal – az újak mellett régi slágerekkel is – fellép Tóth Gabi, Tóth Vera, Vastag Csaba, Király L. Norbi az Abrakazabra együttessel. Szombaton (október 6.) meghosszabbított nyitva tartással 20 óráig tart a retro házibuli.

Az idei év újdonsága a Game4All videojáték show. A konzolvilág öt témája a sport, zene és tánc, autóverseny, katonai- és szerepjátékok, a legkisebbeket pedig mesealapú játékok várják. A Game4All a versenyek és videojátékos nyeremények mellett egészen különleges, még megjelenés előtt kipróbálható játékot is kínál. A videojátékok kedvelői először itt tesztelhetik a Fable – The Journey című Kinect játékot, az új Need for Speed – Most Wanted programot és a Medal of Honor – Warfightert. Elmerülhetnek J. K. Rowling világában, az ugyancsak elsőként a Game4All-on kipróbálható Wonderbook – Book of Spells interaktív videojátékban.

Nyitva tartás

  • 2012. október 3-5. (szerda-péntek): 10-18 óra
  • 2012. október 6. (szombat): 10-20 óra (Kölyökparádé és Game4All: 10-18 óra)
  • 2012. október 7. (vasárnap): 10-18 óra

Belépőjegyárak

  • Napijegy: helyszínen:1200 Ft, online elővételben: 900 Ft (a kiállítások honlapjain elérhető)
  • Családi jegy: 2400 Ft (két felnőtt és három 14 év alatti gyermek)
  • Kedvezményes jegy: 800 Ft (felnőtt kíséretében érkező 14 éven aluli gyermek, a nyugdíjas, a diákigazolvánnyal rendelkező fiatal, valamint a mozgáskorlátozottak és fogyatékkal élők részére a megfelelő igazolvány felmutatásával.)
  • Délutáni jegy: 500 Ft (minden nap 15 órától vásárolható meg)

6 éven aluliak és 70 év felettiek számára ingyenes a belépés. A belépőjegyek valamennyi egyidejű rendezvényre érvényesek. A belépőjegyek ára levásárolható, a részletes feltételek a kiállítások honlapjain megtalálhatók. Belépőjegy üdülési csekk és OTP SZÉP kártya ellenében is váltható. Hungary Carddal kedvezményes belépőjegy vásárolható. 50% kedvezménnyel vásárolható menetjegy a MÁV-Start vonat- és a Volánbusz Zrt. buszjárataira.

További információ: www.game4all.hu

Legfrissebb bejegyzések

Pilgrim of Darkness – bemutató

A Pilgrim of Darkness egy PVE horror survival játék, ahol a nappal a felkészülésről, az…

2026-03-22

Marathon – játékteszt

Fedezd fel a Tau Ceti IV elveszett kolóniáját miközben mind az ellenséges UESC frakció, mind…

2026-03-21

Romance of the Three Kingdoms 8 Remake: Destiny and Strategy Expansion Pack – kiegészítő bemutató

A széria 40. évfordulóját megünnepelve, a Romance of the Three Kingdoms 8 Remake egy bőséges…

2026-03-21

Encounter: The Lost Cards – betekintő

Az Encounter: The Lost Cards egy roguelike játék, ahol a tarot kártyák rejtik a továbbutunkat!

2026-03-21

Here comes the swarm – Betekintő

Halál a bogarakra!

2026-03-20

Ladies, Don’t Tempt My Immortality – Betekintő

Kultiváció vagy szerelem? Ez a nagy kérdés...

2026-03-20