A Microsoft idei E3-as konferenciáján mutatkozott be a Splinter Cell Közel-Keleten játszódó, pergősebb akciókat ígérő epizódja, a Blacklist, ami az Amazon frissített adatbázisa szerint jövő márciusban fog megjelenni.
A UbiSoft az idei E3-on bemutatott Splinter Cell: Blacklist megjelenése kapcsán a Los Angeles-i expón mindössze annyit nyilatkozott, hogy valamikor 2013 tavaszán térhet vissza a sorozat. Az Amazon brit oldala ma délelőtt pontosította a dátumot, frissített adatbázisuk szerint ugyanis 2013. március huszonkilencedikén fog megjelenni a játék, ami nem csak fapados, de limitált kiadványban is kapható lesz.
Utóbbi egy pofás fémdobozban foglal majd helyet, ami a játékon kívül tartalmazni fog egy öt részes Upper Echelon ruhát, egy egy Upper Echelon szemüveget, egy térképet, ami zónákra bontva mutatja meg a játék helyszínét, illetve bónusz missziókat is.
Golyókat pattogtatva építsd újra Ballbylon megsemmisült városát és szerezd meg kincseit.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…