Újabb előzetest kapott a UbiSoft kizárólag digitális piactereken bemutatkozó túlélő-kalandja, az I Am Alive. A videóból ezúttal arra derül fény, hogyan is élhetjük túl egy természeti katasztrófa sújtotta, romokban heverő városban, egyedül.
A legújabb felvételből kiderül, az I Am Alive-ban egy meglepően változatos és érdekes harcrendszer mutatkozik be, a játékban ugyanis nem az elemekkel, hanem a városban túlélésért küzdő túlélőkkel fog meggyűlni a bajunk, akiket olykor elegendő ha csak elijesztünk, de néha bizony komoly összecsapásokra is fel kell készülnünk.
A UbiSoft letölthető címe az XBLA House Party keretén belül jövő hónapban fog megjelenni, kizárólag Xbox 360-on.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.