A Batman: Arkham City is csatlakozik az Online Pass rendszerhez, így az eredeti példányok mellé kapott kód segítségével ingyen juthatunk majd a Catwoman DLC-hez.
Mint ismeretes, a Batman: Arkham City-ben bizonyos küldetésekben irányítható lesz majd Macskanő is, azonban ma délelőtt kiderült, csak azok számára lesz elérhető a formás idomú cicalány, akik rendelkeznek az eredeti példány mellé pakolt egyszer használatos kóddal. Ha esetleg használtan jutsz a játékhoz, akkor se kell kétségbeesni, a Rocksteady ugyanis az Online Pass rendszernek köszönhetően tíz dollár megfizetése után bárkinek kiküldi a szükséges aktivációs kódot.
Ha nem szeretnél plusz pénzt költeni a Catwoman DLC-re, nem kell pánikba esni, a történetet alapvetően nem befolyásolja, ha nem rendelkezel Macskanővel, akivel egyébként négy, teljesen egyedi küldetést, sajátos kütyüket és mozdulatokat kapunk, illetve akivel a Challange pályákat is teljesíthetjük.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…
A World of Tanks ünnepi eseményét ezúttal nem más dobja fel, mint a zseniális Benedict…