Péntektől hivatalosan is leemelhető lesz a boltok polcairól az Insomniac belső nézetű lövöldöjének, a Resistance-nek a harmadik része, mely már jövő hónapban megkapja első DLC-jét.
A szűkszavú bejelentés szerint a Survival névre keresztelt letölthető csomag a multiplayer szekciót rázza majd fel, így kapunk egy új játékmódot, az Invasiont, melyben vagy az emberek, vagy a Chimerák oldalán kell a pályák egyes kijelölt területeit elfoglalni, és azokat bevédeni. A pakk 3.99 dollárba fog kerülni, és október negyedikétől lesz letölthető.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.