Ugyan még év elején úgy nézett ki, szerkesztői felületettel együtt jelenik meg októberben a Battlefield harmadik része, egy friss bejelentés szerint erre mégsem kerül majd sor.
Patrick Söderlund, a svéd DICE vezetője egy videóinterjúban jelentette be, hogy a február elején tett ígérettel szemben mégse lesz mod-készítő alkalmazás a Battlefield 3-hoz. Az indok szerint a játék alatt dübörgő Frosbite 2 engine annyira összetett, hogy a házilag barkácsolt modok elkészítése szaktudás nélkül lehetetlennek bizonyulna. A CEO elmondása szerint a legnagyobb nehézséget a rombolható környezet jelenti, de rengeteg más egyéb elem is akad, melyek túl nagy kihívást jelentenének az embereknek.
A Battlefield 3 október huszonötödikén jelenik meg, PC, Xbox 360 és PlayStation 3 platformokon.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.