A nyáron debütált StarCraft II trilógia első epizódja után mindenki azt szeretné tudni, vajon mikor mutatkozhat be a középső, kizárólag a zergekre koncentráló rész. Az egyik Blizzard munkatárs a héten elszólta magát.
A héten Austinban rendezték az idei GDC Online-t, ahol a Blizzardot Greg Canessa, a Battle.net projektvezetője képviselte, és aki alapvetően előadása során a Battle.nettel kapcsolatos funkciókat részletezte, azonban amikor szóba került a StarCraft II trilógia második felvonása, a zergekre koncentráló Heart of the Swarm, az úriember véletlenül elszólta magát és a következőket mondta: "A Starcraft II szempontjából elsősorban ezekre a területekre – Battle.net funkciókra – fókuszálunk, legalábbis a Heart of Swarm érkezéséig hátralévő 18 hónapig biztosan."
Természetesen felesleges bármiféle következtetést levonni a kijelentésből, azért gyors fejszámolással kiszámolható, hogy 2012 tavaszán vagy nyarán mutatkozhat be a folytatás, ami igenis reális céldátumnak tűnik.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.