Kategóriák: Hírek

NASCAR licensz az Activisionnél?

16 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Úgy hírlik, hogy a világ egyik legnagyobb játéknagyhatalma, az Activision NASCAR licneszet vásárolt magának, hogy játékadaptációt készítsen PlayStation 3-ra, Xbox 360-ra és Nintendo Wii-re.

A szóbeszéd lángra kapását egy korábban felfedezett weboldal okozta, melyen három logó tűnt fel egy lapon, az Activisioné, a versenyjátékokban jártas Eutechnyx-é (Street Racing Syndicate, Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli) és egy NASCAR játéké. Az Eutechnyx egyik fejlesztőjének Twitter posztja szerint hamarosan világossá válik, mi is zajlik a háttérben, tehát számíthatunk egy bejelentésre a közeljövőt illetően, ha minden az elképzeléseink szerint alakulhat.  

 

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18