16 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Múlt héten debütált a Dead Space 2 első multiplayer bemutatója, melyből hivatalosan is kiderült, hogy csapatalapú és deathmatch mérkőzések biztosan helyet kapnak majd benne. Aki viszont Zero-G-re vágyik, annak sajnos rossz hírünk van.

Hétvégén mutatkozott be hivatalosan a Dead Space 2 többjátékos módja, amiről kiderült, hogy a sima deatmatch küzdelmek mellett egy küldetésalapú kihívást is tartalmazni fog, ahol 4 vs. 4 csaphatnak össze a játékosok. Az egyik oldalon a nekromorfok állnak – Slasher, Lurker, Pack, Purker -, míg a másik oldalon a Sprawl biztonsági szolgálatának emberei. Jelenleg öt többjátékos pálya került bejelentésre, ma pedig az is kiderült, hogy a multiplayerben nem lesz Zero-G. Mindezt Niall Hayes, a fejlesztés vezetője erősítette meg egy interjúban. Hayes azzal érvelt, hogy nem túl szórakoztató multiban a lebegés, így elveszne a játék igazi élménye.

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18