Kategóriák: Wii hírek

NBA Jam – Online multi nélkül érkezik a Wii-s verzió

16 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Elkeserítő, bár nem túlzottan meglepő momentum, hogy a hamarosan megjelenő NBA Jam Nintendo Wii-s változata nem tartalmaz online multiplayer lehetőséget, több, EA Sports-os címmel ellentétben.

Az EA Sports vancouver-i szárnya megerősítette, hogy online multiplayer lehetőségek nélkül érkezik meg október első hetében az NBA Jam Nintendo Wii-s verziója, szemben több, szintén az Electronic Arts műhelyéből kiszabadult sportjátékkal ezen a platformon. Lesz azonban Remix Tour opció, teletömve boss-harcokkal, lokális, valamint kooperációs kihívásokkal egyetemben. Online multi tehát kilőve, nélküle kell kiélvezni a kosaras dzsemmelést, mint a régi, szép időkben. Boooomshakalaka!

 

Megosztás
Közzétette:
FutuRetrO

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18