Kölnben, az idei GamesCom-on röppent elsőként a hír, miszerint fejlesztés alatt áll a Far Cry harmadik epizódja, amit most az egyik svéd áruház is megerősített.
A GamesCom-on többen arról pletykáltak, hogy az angol PC Gamer friss kiadásában arról cikkeznek, hogy már javában készül a UbiSoftnál a Far Cry harmadik része, melynek munkálatait a korábban a Relic-nél dolgozó Josh Mosqueira vezeti, aki régebben a Company of Heroes vezető dizájnereként ténykedett a csapatnál. A magazin úgy tudja, a folytatás továbbra is Afrikában fog játszódni, a megjelenés pedig 2011 őszén várható.
A svéd Webhallen és GAME áruházak azonban egészen más leírást tettek közzé, a két bolthálózat honlapján ugyanis az olvasható, hogy Afrikán kívül játszódik a játék, de a Dunia grafikus motor ezúttal is komolyan meg lesz izzasztva, ugyanis szintén egy hatalmas bejárható játékteret kapunk.
Az év vége előtt kapunk még egy küzdősportolóról szóló életrajzi filmet. Ezúttal Dwayne Johnson száll…
Az Anima: Gate of Memories 2016-os akció RPG remastere friss látványvilágot, viszont a majd 10…
Decemberben az HBO Max kínálata igazán változatos lesz! Blockbuster filmektől kezdve horrorfilmeken át a karácsonyi…
Bár a közvélemény negatívan fogadta Sydney Sweeney új filmjét, a Christy egy megrendítő filmdráma komoly…
A Wall World 2 nemcsak erősebb, hanem érettebb is elődjénél. Mindent megtesz, amit egy folytatásnak…
A World of Tanks ünnepi eseményét ezúttal nem más dobja fel, mint a zseniális Benedict…