A Champions Online-hoz hasonlóan a Star Trek Online tervezett konzolos verziója is fűbe harapott, erősítette meg a játék mögött álló Cryptic. Az MMORPG jelen állás szerint marad PC-s exkluzív.
A napokban a Champions Online konzolos verziójának befagyasztásáról kellett beszámolnunk, a sort pedig ma folytatja a Star Trek Online is, amely úgyszintén a PC-sek kiváltsága marad a dolgok jelen, nem túl rózsás állása szerint. A játék producere, Craig Zinkievich nyilatkozott pár mondatban egy külföldi online magazinnak, melynek keretében beismerte, egyelőre biztosan nem folytatják a Star Trek Online konzolos verziójának fejlesztését. Újabb konzolos MMO harapott tehát fűbe még a megjelenése előtt, így a műfaj rajongói továbbra is számítógépeken kényeztethetik magukat leginkább.
Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…
Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…
Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.