16 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Ha elvetemült sorozatrajongó vagy, és betéve ismered a Lost összes epizódját, akkor biztos meg fogsz lepődni, ha a Just Cause második részében egy röpke kiruccanást teszel a játék egyik szigetén.

Az EIDOS és az Avalanche ugyanis egy az egyben lemodellezte a híres, több évadja futó Lost című sorozat ismert helyszínét, vagyis azt a szigetet, ahol a sorozat játszódik. A svéd csapat az összes jellegzetességet, a homokba vésett üzeneteket, lezuhant repülőgépet, füstszörnyeket és minden mást lemásolt, így ha a játék közben egy könnyed kikapcsolódásra vágysz, akkor érdemes átruccanni a szigetre.

 

Időközben arra is fény derült, hogy a napokban megjelent folytatás a későbbiekben DLC-kel fog bővülni, bár a svéd Avalanche társalapítója, Christofer Sundberg arról egyelőre nem nyilatkozott, pontosan milyen terveket is szövöget a stúdió.

Legfrissebb bejegyzések

Az HBO Max 2026-os kínálata

A várva várt Eufória 3. évada mellett jövőre érkezik a Sárkányok háza folytatása, valamint vadonatúj…

2025-12-19

LUMO 2 – betekintő

A 2016-os LUMO folytatásaként a LUMO 2 egy retro hatású, nézetekkel játszó metroidvania, mely főként…

2025-12-17

VEX MAGE – betekintő

Lépj be a VEX MAGE világába, ami egy bizarr, kiszámíthatatlan FPS, ami több ponton is…

2025-12-17

Used Cars Simulator – Korai Hozzáférés betekintő

Ha érdekel a használt autók világa, akkor ezt a játékot neked találták ki!

2025-12-13

Escape Simulator 2 – betekintő

A zseniális Escape Simulator folytatása megérkezett, és nagyobbat robban, mint elődje: tematikus szabadulószobák és új…

2025-12-13