Kategóriák: PlayStation 3 hírek

Killzone 2 – Kiváló eredmények és új DLC

17 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Minden idők leggyorsabban fogyó belső fejlesztésű produkciója lett a Killzone 2, ami az első hónapban több, mint félmillió példányban fogyott. Az SCEA és a Guerilla ezen kívül leleplezte a játék első DLC-jét is.

Alig egy hónap leforgása alatt több mint 500 000 példányban kelt el a Sony nagy reménysége, a Killzone 2. A hihetetlen eredménnyel minden idők legkelendőbb belső fejlesztésű produkciója lett a Guerilla PlayStation 3 exkluzív akciójátéka, így nem meglepő, hogy az SCEA elvárásait is felülmúlta az eredmény. Az eladási mutató amúgy érdekesen alakult, hiszen a megjelenést követő két napban több mint 300 000 darab került a kosarakba, míg márciusban durván 200 000 korong lelt gazdára.

 

A kimagasló eredménnyel egyidőben azt is bejelentette a Sony, hogy készül a játék első exkluzív letölthető tartalma. A Steel & Titanium Pack a többjátékos módot egészíti ki két vadonatúj térképpel – Wasteland Bullet, Vekta Cruiser -, és még ebben a hónapban letölthető lesz a pakk.

Megosztás
Közzétette:
Shifty

Legfrissebb bejegyzések

Echo Generation 2 – betekintő

Az Echo Generation 2 szakít az előd körökre osztott harcaival és egy deckbuilder harcrendszert ad…

2026-06-19

Echo Generation: Midnight Edition – visszatekintő

Az Echo Generation: Midnight Edition egy gyönyörű voxel grafikát használó kalandjáték, mely minden Stranger Things…

2026-06-18

Menace from the Deep: Complete Edition – Játékteszt

Az ismeretlentől való félelem?! Amikor nem találom, hogy hol van a faliórából a két elem.

2026-06-18